CodeAve.com(Random JavaScript Text)
1991 metais chemijos Nobelio premiją gavo Richard R. Ernst 'už indėlį kuriant didelės rezoliucijos branduolių magnetinio rezonanso (BMR) spektroskopijos metodologiją'. Jo sukurtos metodikos padėjo išplėsti BMR spektroskopijos taikymo ribas - nustatyti erdvines struktūras didesnėms molekulėms, su mažesniais jų kiekiais bei įvairesnės atominės sudėties, nei anksčiau.
47-ojo elemento, t.y. sidabro, Lietuvos chemijos olimpiada ėmė ir prabėgo. Nuo ateivių mokiniai išsigelbėjo, augalai prakalbo ir šypsenos nuo veidų vis nedingo. Išsamiau apie olimpiados renginius jums papasakos laikraštukai ir nuotraukos. Išsamesnę informaciją apie renginį galite rasti Lietuvos olimpiadų puslapyje.
Jau paskelbti visų klasių, kviečiamųjų į III-ią, respublikinį, chemijos olimpiados turą, sąrašai. Džiugu, kad tarp patekusių nemažai yra ir mūsų forumo narių. Bus puiki proga visiems susipažinti Vilniuje, pabendrauti. Sėkmės besiruošiant. Pagalbos rasite visada čia. Analizuokitės ankstesnių olimpiadų užduotis. .. ir... iki susitikimo kovo 26!
Praėjusiais metais pirmą kartą dalyvavau chemijos olimpiadoje, bet uždaviniai patiko, įdomu buvo pagalvot Laukiu ateinančio savaitgalio Reikės dar prieš olimpiadą pasiskaityt kokių dalykų, kurie neįeina į mokyklinę programą
Dar nežinia kelintą, bet manau nuo kokių 9 iki 13:00 vargu ar nuo 10:00 bus, nes chemikams paprastai reikai daugiau laiko nei biologams Klausk mokytojos, ji tau tirkai pasakys
Dėkui Vaidotui už puikų straipsnį su praėjusių metų užduotimis